A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Історія школи

У центрі Кам’янки, - села трьох епох – на найвищому місці, де сходяться дороги з усіх вулиць, стоять два храми: храм Божий і храм Науки. Стоять вони навпроти через дорогу, дивляться один одному у вікна, виконуючи одну місію – сіючи у душі дітей розумне, добре, вічне. І приємно дивитись на ту шану старожилів, яку вони однаково віддають і церкві, і школі, посилаючи поклони то в один бік, то в другий.Фото без опису

10 березня 1860 року Київська духовна консерваторія сповіщає про відкриття школи для селянських дітей села Кам’янки, яке належало поміщикові Янковському. Навчалося тоді три класокомплекти одночасно. У 1901 році добудували приміщення школи. У 1934 році початкова школа стала семирічкою, а учнів нараховувалось до 250.

У цей час був закладений фруктовий сад. Приміщення Кам’янської церковно – приходської школи не задовольняли потреб села, тоді побудували ще дві класні кімнати. А в 1960 році школа розширилась ще на 5 класних кімнат. У 1966 році у зв’язку з виходом на пенсію директора школи Дрожжина Д.А. кермо шкільного корабля на 30 років було передано Пасічнику Б.П. Наповнюваність класів зростала із приходом учнів із с. Красногірки і тому у 1968 році за кошти місцевого колгоспу було побудоване ще одне приміщення.

Корпус школи №1 побудований в 1968 році, корпус №2 – реконструйований в 1960, 2010 роках.

Альма-матір! Скільком поколінням відкривала вона свої двері, а потім відпускала у світ широкий, благословляючи у щасливу дорогу. І ще не раз її вихованці повертались і повертатимуться у святі стіни, відзвітувати про виконання учительських настанов, знайти пораду.

Фото без описуШкола була свідком багатьох подій, заходів, змін у суспільному житті. Вона була є і буде автором добрих справ і починань. Невеличке подвір’я школи спускається до синьоокого ставка, що потопає у зелені дерев, квітів. Пишаються нею учні, вчителі, батьки, бо не одне покоління завойовували тут кубки, грамоти, нагороди, відчуло талант, впевненість у собі, навчилось любити отчий край, рідну землю.

В школі працювали і працюють талановиті педагоги,закохані у свою справу. Школа має власний герб і гімн, які були створені і написані учнями та педагогами.Слова гімну написала учениця школи Глузд Олеся ,а поклав їх на музику колишній учень школи Малюта Сергій Леонідович.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора